Якщо ви вирішили вивчити іспанську, то «Espanita» це саме та школа, де ви не витратите час і гроші даремно

З моменту заснування у 2013 році ми створили команду з найкращих викладачів та зайняли лідируючу позицію на ринку.

На сьогоднішній день ми пропонуємо різні форми навчання: заняття у групах, індивідуально з викладачем або віддалено, в режимі он-лайн. Ми розробили кілька навчальних програм: починаючи від дуже інтенсивних (до 5 разів на тиждень) до занять 1 раз на тиждень, лише по суботах. Ми навчаємо дорослих та дітей, готуємо до міжнародного іспиту DELE.
Дізнатися більше про курси
Якщо ви вирішили вивчити іспанську, то «Espanita» це саме та школа, де ви не витратите час і гроші даремно
clases

До послуг студентів 10 навчальних класів та бібліотека

Зараз наша школа займає 2 поверхи офісної будівлі у самому центрі Києва, навпроти Бессарабського ринку. У розпорядженні студентів 10 навчальних класів та бібліотека. Заняття проводять понад 20 досвідчених сертифікованих викладачів. Саме така кількість навчальних аудиторій та широкий вибір викладачів дозволяють запропонувати нашим клієнтам велику різноманітність груп та форматів навчання.
Подивитися фото школи
profesorado

Ви можете навчатися з нашим викладачем online

Також ми будемо раді студентам з усіх куточків України. Тепер є можливість вивчати улюблену мову дистанційно. Ви можете навчатися з нашими викладачами віддалено, в режимі онлайн, а потім освоювати мову з носіями, безпосередньо в Іспанії.

Наші викладачі постійно відточують свою майстерність, щоб забезпечити високий рівень подачі матеріалу та забезпечити чудові результати.

 • Ми завжди відкриті до діалогу, готові вислухати конструктивну критику, щоб стати краще разом з вами.
 • Крім базової навчальної програми, ми проводимо додаткові освітні та культурні заходи, а також організовуємо клуби та лексичні класи з носіями мови для всіх бажаючих.

Школа іспанської Espanita - це не просто навчальні курси, а гармонійний комплекс кількох напрямків.

 • Наша місія полягає не тільки у навчанні іспанської мови, але й у створенні цілісного культурного та освітнього середовища. Espanita була створена студентами-аматорами іспанської мови у 2013 році. Спочатку як місце для розмовних клубів та кінопоказів, а потім уже як освітні курси. Наша місія полягає не тільки у навчанні іспанської мови, але й у створенні цілісного культурного та освітнього середовища. Espanita була створена студентами-аматорами іспанської мови у 2013 році. Спочатку як місце для розмовних клубів та кінопоказів, а потім уже як освітні курси.
 • Espanita – це команда однодумців, викладачів та студентів. Ми експериментуємо та не боїмося впроваджувати щось нове. Ми постійно рухаємось уперед, мотивуючи наших учнів. Для того, щоб зробити навчання доступнішим, ми періодично проводимо святкові акції, даруємо різноманітні знижки. Espanita – це команда однодумців, викладачів та студентів. Ми експериментуємо та не боїмося впроваджувати щось нове. Ми постійно рухаємось уперед, мотивуючи наших учнів. Для того, щоб зробити навчання доступнішим, ми періодично проводимо святкові акції, даруємо різноманітні знижки.
formación

Espanita це будь-які форми навчання

 • Новітні навчальні посібники
 • Испанский индивидуально
 • Испанский в Испании
 • Іспанська online New
 • Напів-індивідуальний формат Exclusive
 • Закриті групи (тільки ви з друзями чи сім'єю)
 • Групове навчання у будь-який час та дні тижня
 • Підготовка до іспитів з іспанської, мовна підготовка до подорожей та ділових поїздок
atmósfera

Ми створюємо в нашій школі домашню атмосферу та затишок.

Стремимся к тому, чтобы обучение было для вас в радость, и вы чувствовали себя, как дома. Мы хотим, чтобы после занятия вы уходили с зарядом вдохновения и желанием не останавливаться на достигнутом.

Кроме того, наше подразделение «Espanita Education» предлагает услуги по подбору как краткосрочных, так и долгосрочных учебных программ в Испании и Странах Латинской Америки для взрослых и детей.

Переглянути фото
orilla

Мы пропонуємо популярні напрямки на узбережжі Середземного моря

Мы пропонуємо популярні напрямки на узбережжі Середземного моря

Це такі міста, як Барселона, Валенсія, Аліканте, Малага, Севілья і, звичайно, Мадрид. Вам потрібно тільки вибрати напрямок, і ми із задоволенням організуємо Вам поїздку. Більш детально про освіту в Іспанії ви можете подивитися тут:

Хочу до Іспанії

Якщо ви хочете дізнатися більше про школу, викладачів та прочитати реальні відгуки — відвідайте нашу сторінку в Instagram @espanita_ua

competencia

Комплексний підхід, професіоналізм та досвід — наші головні переваги

Ми не будемо вас обманювати і говорити, що іспанська це дуже легко і її можна вивчити за тиждень, але ми знаємо, як досягти вашої мети в максимально короткі терміни. Espanita – велика школа, великі можливості. Будемо раді бачити вас серед наших студентів.
Записатися на безкоштовний урок

Отримати додаткову інформацію про школу

Наш менеджер зв'яжеться з вами і відповість на всі питання, що вас цікавлять.

Передзвоніть мені