Курси онлайн навчання іспанській мові

З величезною впевненістю можна сказати, що онлайн навчання має великий потенціал для успішного оволодіння іспанською. Звісно, ми не кажемо, що це зовсім легко, і ви за 3 заняття почнете говорити і думати як іспанець. Деяких зусиль, усе-таки, доведеться докласти.
Ми розробили чудову, перевірену часом, ефективну методику викладання, яка допоможе вам легше здобути всі потрібні знання та навички максимально швидко.
Наші викладачі знають безліч "фішок" і секретів для запам'ятовування і, головне, розуміння всього матеріалу.

Сотні учнів займаються в нашій школі віддалено і у вас це вийде, не сумнівайтеся! Ми пропонуємо кілька варіантів навчання.

Щоб обрати найзручніший курс давайте визначимо ваш рівень володіння іспанською.

Підручники та інші матеріали які вам допоможуть в онлайн навчанні разом з нами.

  •  За бажанням ви можете купити підручники та отримати їх будь-якою службою доставки по всій Україні. Однак, ви вільно можете займатися використовуючи електронні версії цих навчальних посібників. За бажанням ви можете купити підручники та отримати їх будь-якою службою доставки по всій Україні. Однак, ви вільно можете займатися використовуючи електронні версії цих навчальних посібників.
  •  Якщо ви вирішите провести заняття на природі та використовувати мобільний телефон замість ноутбука чи стаціонарного ПК, ми рекомендуємо використовувати навушники, щоб уникнути шумів та реверберації. За можливості попередьте заздалегідь викладача, щоб виключити або перенести письмові завдання. Якщо ви вирішите провести заняття на природі та використовувати мобільний телефон замість ноутбука чи стаціонарного ПК, ми рекомендуємо використовувати навушники, щоб уникнути шумів та реверберації. За можливості попередьте заздалегідь викладача, щоб виключити або перенести письмові завдання.

Групове навчання ON-LINE

Для максимальної ефективності онлайн групового навчання іспанської мови для початківців А1 ми рекомендуємо використовувати комунікативні методики, які ставлять акцент на розмовних навичках та практиці. Методика практичного спілкування: Цей підхід передбачає активну комунікацію між учасниками групи та викладачем. Заняття з перших хвилин спрямовані на розмовні вправи, рольові ігри, обговорення тематичних питань тощо... Більше практики! Більше веселих помилок. У нас ніхто не боїться помилятися. Помилки є необхідною частиною процесу вивчення мови. Не стидайтеся робити їх і навчайтесь на них.


Ми проводимо постійний набір на наш Груповий інтенсивний онлайн курс "Іспанська для початківців". Всі базові теми ви пройдете за 15 занять. Для кожного заняття ми розробили барвисті та зрозумілі презентації.
Тривалість занять - 90 хвилин. Максимальна кількість учасників - 8. Уточнюйте дати старту і вартість у адміністраторів. Охочі зможуть продовжити навчання на більш високих рівнях у форматі on-line.

 

 


 

Іспанська мова ON-LINE з носієм


ВІДЕО (як проходить навчання з носієм ON-LINE)
Якщо ви надаєте великого значення у своєму навчанні якості вимови, вирішили вдосконалити свою розмовну іспанську або хочете добре розбиратися в тому, що говорить вам співрозмовник, дуже рекомендуємо вивчати іспанську мову on-line з носієм.

Важливо! Краще не використовувати заняття з носієм на курсі А1 - для початківців ПОВНІСТЮ. Довірте "старт" нашим викладачам. До речі, ви можете опановувати курс як з російськомовним, так і вивчати іспанську мову з викладачем, що вільно володіє співучою українською. У будь-якому разі, навіть на курсі А1 ви практикуватиметеся з нашими гостями з Іспанії або Країн Латинської Америки.
А ось починаючи з рівня В1 навіть повний курс онлайн з носієм принесе дуже високі результати. Таким чином ви отримаєте величезний досвід у спілкуванні і надалі вас не будуть бентежити вельми оригінальні особливості вимови і темперамент іспаномовних співрозмовників.

 

 


 

Індивідуальне навчання
онлайн курс для всіх рівнів

Індивідуальне on-line навчання в школі іспанської мови Espanita допомагає студентам максимально використовувати свій потенціал у вивченні іспанської мови і досягати успіху в швидкому та ефективному освоєнні цієї чарівної та мелодійної мови. 

Індивідуальні онлайн заняття мають безліч переваг, які роблять його надзвичайно ефективним для студентів, які прагнуть вивчити іспанську мову якісно та швидко. Однією з головних переваг є індивідуальний підхід, який допомагає кожному студенту досягти свої особистої мети.  

 

 


 

Онлайн курси вивчення іспанської
для дітей та підлітків


Насичений навчальний графік сучасних підлітків не залишає багато вільного часу на ще одну іноземну мову. У ритмі великого міста проблема відсутності часу відчувається особливо гостро. Але якщо не потрібно витрачати час на дорогу до школи іноземної мови, то навіть той, хто дуже зайнятий, зможе виділити час для уроку. Вивчення іноземних мов за допомогою дистанційних можливостей інтернету стає все більш популярним. Багато наших студентів уже оцінили переваги такого навчання.

Процес викладання для дітей трохи відрізняється від навчання дорослих, оскільки для дітей ми приготували більше практичних занять, часто в ігровій формі та набагато менше домашніх завдань. Крім того, викладачі часто повертаються до пройдених тем, перевіряючи засвоєний матеріал. Діти часто забувають те, що вчили 3-4 заняття тому.

З підлітками простіше - у 90% випадків для них підходить звичайний курс і, як показує практика, вони набагато легше і швидше починають говорити і розуміти іспанську, ніж більш дорослі студенти.

 

 


 

Інтенсивні курси іспанської
онлайн для всіх рівнів

Наша авторська розробка "Інтенсивний курс іспанської мови" підійде тим, хто готовий зануритися в іспанську мову на 5 тижнів. Звичайний розклад групи "Інтенсив" - це 3 рази на тиждень по 120 хвилин. Курс передбачає виконання домашніх завдань.

Інтенсив також буде корисний тим, хто хоче освіжити свої знання в прискореному режимі і перейти на рівень А2.

Курс складається з 16 лекцій, які відповідають всім розділам підручника курсу А1.
Нова група стартує кожні 5 тижнів.

Ми проводимо цей курс на постійній основі як у школі, так і online. Уточнюйте у адміністраторів дату наступного старту.

 

 Ось тепер можна і записатися на найкращі курси вивчення іспанської онлайн у Києві, тому що наші викладачі та наші студенти найкращі в Україні.
І викладачі, і студенти регулярно бувають в Іспанії. При цьому не тільки покращують свої навички у вивченні мови, а й занурюються в неймовірну іспанську культуру.

Усі викладачі досвідчені професіонали, які складаючи індивідуальну програму саме для вас, врахують усі ваші побажання та зможуть підтримати вас у вашому прагненні вивчити іспанську мову. У дружній атмосфері порадять відповідні способи запам'ятовування нових слів і складних правил граматики.

З нами ви не будете сумніватися, що вивчите іспанську мову.
Здійсніть вашу мрію разом із нами.

Записуйтеся на пробний урок це безкоштовно!

ЗАПИСАТИСЯ

!!!ДО РЕЧІ, якщо вже Ви дочитали до кінця, ми готові надати вам ЗНИЖКУ на перший місяць навчання онлайн і після пробного заняття розробимо індивідуальний план безкоштовно!!!
+38(063) 812-12-12,
+38(067) 219-98-75,
+38(066) 067-01-21

 


 

Ознайомтесь із відгуками про on-line навчання.
Їх, насправді, дуже багато.

Відгуки ви можете надіслати на e-mail: cursos@espanita.com.ua.
Ми їх публікуємо лише з вашого дозволу та перевірки адміністратором.

Оксана. Груповий онлайн курс. Рівень - А2.

Найкращі враження від занять у школі "Espanita". Проходжу рівень А2 в онлайн режимі в класі Андрія Широченкова. Уроки неймовірно насичені інформацією, завжди цікаво і пізнавально. Андрій подає матеріал жваво, захоплено, артистично. Відчувається його щира зацікавленість у результаті, у тому, щоб ми заговорили і правильно заговорили. Отримуємо відповіді на всі питання, що цікавлять, як від педагога, так і від менеджера школи Тетяни.

Олексій. Комбінований курс on-line навчання.

(Курс А1 + індивідуалні заняття з носієм) - максимальна ефективність. Потрапив до школи за порадою моєї дружини, яка зараз вивчає мову віддалено на рівні В2 і також неймовірно задоволена педагогами Марібель, Вікторією Адамович і Ангеліною Кагарлицькою.

Мирослава. Onlone - A2. Індивідуальна програма

Маю не найприємніший попередній досвід вивчення іншої мови онлайн в іншому закладі, тому можу оцінити всі позитивні моменти занять в Espanita. Усьому колективу школи бажаю удачі, успіхів і процвітання!

Анна. Мінігрупи онлайн (2-3 учні). Курс А1.

Довго шукала де можна вивчити іспанську онлайн і не якісь студенти-початківці, щоб викладали, і школа, щоб нормальна була, і щоб не зникли після внесення оплати (був досвід з репетитором по скайпу, який пропав просто). Тут, і гарантії, і договір, і спробувала безкоштовно з 2 викладачами. Уже 5 урок займаюся. Рекомендую. Все не так просто і легко як думала, але окреме спасибі Вікторії - за терпіння. Запишуся на пару занять додатково))) Я Вас, як чоловік каже: "Обожнюю" Він розмовляє тільки українською)

Анастасія. Груповий онлайн курс. Рівень - А1.

Не люблю все дистанційне, але виходу не було і я ризикнула займатися онлайн. Ми всі перейшли зовсім на не звичний для нас спосіб життя. Наші діти зіткнулися з дистанційним навчанням у школі, а ми з дистанційною роботою. Була дуже здивована як легко і доступно вчиться віддалено. Мені сподобалося і я з вами!

Ніна. Інтенсивне on-line навчання. Рівень - А1.

Хочу висловити свою подяку школі Espanita! Пройшла онлайн курс - інтенсив А1 і залишилася в захваті! Адміністрація чудова! У всіх питаннях допоможуть і підкажуть, йдуть назустріч побажанням студентів. Окреме захоплення викладачеві Андрію Широченку! Це викладач від Бога!))) Веселий, легкий, відмінно пояснює, до нього на урок хочеться бігти! Однозначно рекомендую йти за знаннями до нього (біжіть, а то не встигнете, до нього черга))))

Вікторія. Індивідуальний онлайн інтенсивний. Підготовка DELE

Два місяці займаюся іспанською мовою онлайн по індивідуальній програмі. Це найкраще рішення для мене, бо я можу сама обирати час і темп занять. Вчитель дуже крутий, постійно заохочує мене говорити, слухати, читати. Постійно практикуємо. Прогрес відчувається наживо. Я дуже задоволена результатами. Дякую. Дякую. Дякую.

Отримати додаткову інформацію про школу

Наш менеджер зв'яжеться з вами і відповість на всі питання, що вас цікавлять.

Передзвоніть мені