Hispania, escuela de español

Espanita

Де проходить навчання?

Hispania, escuela de español була заснована у 2002 році і ось уже 20 років пропонує своїм студентам постійну якість освітніх послуг. Навчальний простір школи оснащений за останнім словом техніки, забезпечуючи студентам комфорт не лише під час заняття, а й під час відпочинку. Просторі аудитоії, кінозал та затишні тераси дозволяють студетам школи Hispania почуватися як удома.

Тут ви не тільки ґрунтовно покращите свою іспанську, але й зможете дізнатися більше про  культурні особливості Іспанії. Крім іншого, знайдете нових друзів.

 

assets/images/hispania-logo.png
Подивися відео
Espanita

Що я отримаю?

 
  • Навчальні програми різної інтенсивності від 4-х до 30-ти годин на тиждень
  • Річні навчальні програми для підготовки до вступу до університетів Іспанії
  • Спеціалізовані курси іспанської - медичний, юридичний та ін.
  • Курси підготовки викладачів
  • Підготовка до міжнародних іспитів DELE, SIELE
  • Курси іспанської та додаткові програми (теніс, гольф, кулінарія та інше)

Є питання?
Давайте ми Вам передзвонимо

 

Espanita

Переваги Hispania, escuela de español

Прекрасное расположение в городе Валенсия. От школы легко добраться как до центра города, так и до пляжа.

Высокотехнологичный учебные процесс, современное оснащение учебных классов.

Широкий выбор программ для самых требовательных студентов.

Подготовка к поступлению в университеты в Испании для украинских школьников.

Возможность совместить изучение языка с другими вашими хобби, таким как теннис, гольф или танцы.

Скільки це коштує?  

1 тиждень курсу іспанської від 110 євро (10 годин на тиждень).
1 тиждень проживання від 125 євро

Чому Валенсія?

Валенсія - сучасне місто, що швидко розвивається, розташоване на Заході Іспанії на березі Середземного моря. Не дуже розкручене як місто-курорт, воно донедавна більше сприймалося як діловий центр однойменної провінції. Однак чудові пляжі, багато з яких відзначені Блакитним Прапором екологічної чистоти та безпеки + неймовірна кількість визначних пам'яток, зробило Валенсію досить привабливим місцем відпочинку для численних туристів у всьому світі. Недарма пануючі у цих місцях багато століть тому назад маври називали Валенсію раєм землі. Пляжний відпочинок. Клімат Валенсії типово середземноморський, з м'якими прохолодними зимами та дуже спекотним літом. Купальний сезон триває з кінця травня до початку жовтня. Піщані пологі пляжі ідеально чисті та доглянуті навіть у межах міста. І якщо на пляжі Лас Аренас відпочиваючих приваблює велика кількість шкіл віндсерфінгу, кайт-серфінгу та дайвінгу, то на Ла Мальварроса можна чудово разом із відпочинком продовжити вивчення іспанської мови, взявши напрокат книгу у пляжній бібліотеці. Любителям спокійного релаксу в малолюдних місцях обов'язково сподобається пляж Рекат, що знаходиться між гаванню та рисовими плантаціями, а вимогливі цінителі комфорту та розкоші поїдуть за місто на узбережжі Коста де Валенсія на дорогі курорти Оліва або Гандію. Кожен відпочиваючий зможе знайти собі містечко біля моря, де йому буде комфортно та затишно.

Що дає така подорож?

Те, що двотижнева поїздка до Валенсії надовго наситить нашого студента новими приголомшливими враженнями, думаємо, ясно. Не знати двох або хоча б однієї іноземної мови в наші дні всеодно що не вміння читати і писати сторіччя тому. Їхнє незнання значно зменшує шанс досягти успіху в житті. Можна здобути набагато кращу освіту, відкрити нові перспективи та горизонти, якщо не обмежувати себе рамками України. Іспанська мова в нашій країні стає популярнішою з кожним роком, адже нею розмовляють у 23 країнах світу. Дипломи більшої частини іспанських ВНЗ визнані та цінуються по всьому світу, а вартість навчання у них значно менша. У них цілком можуть навчатися студенти з України, якби знали іспанську. Українських інженерів, будівельників, медиків, знавців IT-технологій охоче та з гарною зарплатою беруть на роботу в компанії іспаномовних країн за умови знання мови. Розуміючи це, все більше жителів України прагнуть знати іспанську, і знати досконало. Головне, що повне занурення в мовне середовище в рази збільшить ваш словниковий запас, розширить коло уживаних у повсякденному житті і зрозумілих лише іспанцям побутових мовних оборотів та фразеологізмів, інтонацій. Ви легко подолаєте той тимчасовий, внутрішній "ступор", причому навіть самі цього не помітите. Ми знаємо це з власного досвіду, оскільки не раз були на курсах іспанської саме у Валенсії, причому у різних школах.