Підготовка до міжнародного іспиту на знання іспанської мови
DELE 2024. Cursos de preparación

DELE іспит 2024 року. Центр підготовки - "ESPANITA" (КИЇВ). Друзі, зверніть увагу, що ми нікого не реєструємо на DELE, ми можемо підготувати вас до нього. Щоб зареєструватись на найближчий іспит, пишіть на пошту emb.kiev.cult@maec.es.

З нашою підтримкою Diploma de Español como Lengua Extranjera буде ваш!

DELE. Diploma de Español como Lengua Extranjera. DELE – міжнародний сертифікат, що підтверджує ваше володіння іспанською мовою на рівнях від А1 до С2. DELE escolar – іспит для школярів, який можна скласти для рівнів А1-В1 у віці від 11 до 17 років, хоча з 16-ти років ви вже можете подавати заявку на DELE для дорослих. За видачу дипломів та організацію іспитів у різних країнах відповідає Інститут Сервантесу.

Коли і де

Іспит приймають у сертифікованих центрах по всьому світі. В Україні іспит DELE проходить у Посольстві Іспанії в Україні 2 рази на рік, як правило, у травні та листопаді. Подати заявку на участь у іспиті необхідно заздалегідь. Реєстрація закінчується орієнтовно за 1-1,5 місяці. Будьте пильні, щоб не пропустити термін подання заявки.

Рівні екзамену DELE

На випадок, якщо Вам необхідно отримати сертифікат DELE якнайшвидше, а дату іспиту в Україні ви пропустили, то ви маєте можливість пройти сертифікацію DELE безпосередньо в Іспанії. Там іспит проходить набагато частіше в багатьох великих містах. Якщо у вас виникла така необхідність, повідомте нам, і ми допоможемо вам зареєструватися на іспит DELE в Іспанії, а також організувати підготовку перед іспитом, якщо в цьому є потреба

Кому потрібен DELE

 • Школярам для вступу до університетів Іспанії. Наявність диплома DELE рівня В2 відкриває українській молоді нові горизонти. Переваги навчання у вищому навчальному закладі Іспанії складно переоцінити. Це і диплом європейського зразка, і високий рівень освіти загалом. А прекрасний клімат, помірні ціни та доброзичливе ставлення до іноземців роблять Іспанію ще привабливішою.
 • Для роботи, кар'єрного зростання. Ринок не обмежується лише Іспанією, не варто забувати, що іспанською говорять ще 18 країн Латинської Америки. Знання Іспанської мови разом із сертифікатом DELE зробить із вас дуже цінного спеціаліста для компаній, які мають ділові зв'язки з Іспанією чи однією з країн Латинської Америки.
 • Для громадянства або, можливо, ви мрієте про переїзд до Іспанії. DELE, насамперед, допоможе вам у пошуку роботи. Вам не доведеться доводити потенційним роботодавцям, що у вас чудова іспанська. А через 10 років проживання в Іспанії з видом на проживання ви зможете претендувати на іспанське громадянство. У цьому випадку іспит є обов'язковим.
 • Для престижу, перевірки своїх знань. Здати DELE – це перевірити знання найкомпетентнішими екзаменаторами. Якщо іспит складено успішно, то ви з упевненістю можете переходити на наступний рівень, ну а якщо ні, то ви точно знатимете свої слабкі місця і зрозумієте над чим потрібно ще попрацювати.

8 порад для успішної здачі DELE

Посмотри видео

Структура экзамена

Читання

Ця частина іспиту спрямована на перевірку розуміння прочитаного і знання граматичних тонкощів. Тут ви зустрінете різні типи завдань. Наприклад, текст із запитаннями до нього, текст з пропусками або невпорядкований текст, який потрібно відновити.

Аудіювання

Тут у вас буде кілька завдань на розуміння мови на слух. Ви зможете ознайомитися з варіантами відповідей до прослуховування аудіо. Запис ви прослухаєте двічі, після чого потрібно буде вибрати правильні відповіді.

Письмо

Письмова частина може складатися із кількох завдань. Наприклад, це може бути офіційний лист, відгук, опис графіка чи рецензія. Завдання, як правило, описує, що саме необхідно включити в текст, а також необхідну кількість слів.

Говоріння

Розмовна частина іспиту відбувається, як правило, за участю двох екзаменаторів. Один із них безпосередньо веде розмову з вами, а другий сидить на деякій відстані від вас і складає звіт. На вас чекає кілька видів завдань, наприклад, опис фотографії або дискусія на певну тему.

Система оцінювання DELE

 • Максимальний результат у всіх розділах іспиту – 100 балів.
 • Ви можете отримати 2 результати: "здано" (Apto) і "не здано" (No apto).
 • Тим не менш, є необхідний мінімум, який потрібно набрати у кожній із двох груп іспиту DELE.
 • Група 1: Читання + Письмова частина – Разом не менше ніж 30 балів.
 • Група 2: Аудіювання + Розмовна частина – Разом не менше ніж 30 балів.

З нашою підтримкою Diploma de Español como Lengua Extranjera буде ваш!

Для чого потрібно отримувати сертифікат DELE?

Якщо ви вивчаєте іспанську мову для того, щоб отримати навчальну візу або працювати в Іспанії, а може і для того, щоб отримати громадянство, повинні знати, що іспит з іспанської мови DELE має офіційний статус. До введення цього іспиту рішення про знання мови для осіб, які бажають отримати громадянство, ухвалювали судді. І ось, всі жителі планети, у яких іспанська нерідна, можуть отримати Diploma de Español como Lengua Extranjera.

В Іспанії дипломи DELE визнані національними, регіональними та місцевими установами, агентствами, такими як: Міністерство юстиції Іспанії, Міністерство охорони здоров'я, вищі навчальні заклади, а також у багатьох інших державних органах дипломи DELE вважаються достатньою акредитацією компетентності для будь-якої професійної чи наукової діяльності в Іспанії. .

Дати іспитів у 2024 році 

Дата іспитів DELE Рівень Потрібна допомога в підготовці до DELE? Уточніть наявність місць в групах
17-05-2024 A2, B1E
17-05-2024 A1E
18-05-2024 A1
18-05-2024 B2
18-05-2024 A2
18-05-2024 C2
18-05-2024 C1
18-05-2024 B1
22-11-2024 A1E
22-11-2024 A2B1E
23-11-2024 B1
23-11-2024 A2
23-11-2024 A1
23-11-2024 C2
23-11-2024 B2
23-11-2024 C1

*DELE A2-NA: іспит A2, адаптований для неписьменних кандидатів. Отриманий диплом dele терміну придатності не має. Іспит можна перездати якщо ви вважаєте, що рівень знання мови підвищився, для цього потрібно заново зареєструватися і оплатити здачу.

Як успішно підготуватися до DELE 2023? 

Ви повинні розуміти, що іспит DELE має власну специфіку. Важливо не тільки знати мову на тому рівні, який ви маєте намір підтвердити, але й ґрунтовно вивчити наступні аспекти:

 • Структура курсу
 • Час виконання кожного завдання
 • Вимоги до знань граматики та лексики на кожному рівні

Мета відео нижче полягає в тому, щоб озброїти студента необхідною стратегією для подолання природного страху перед розмовною частиною іспиту. Зрозуміти, що нічого складного у цьому немає.

Відео. Як проходить іспит

 

Приклад екзамену DELE

Рівень A2/B1 escolar

Приклад екзамену DELE

Рівень В2

Приклад екзамену DELE

Рівень С1

Для самостійної підготовки краще використовувати спеціалізовані навчальні посібники, адаптовані під структуру іспиту. Таким чином, ви точно будете впевнені, що справляєтеся з такими завданнями, які чекають на тестуванні DELE. Для кожного рівня у відкритому доступі в мережі є можливість пройти тестування, що складається з завдань попередніх іспитів.

Спеціально для вас ми вже все підготували. Нижче матеріали попередніх іспитів. Перегляньте їх і, якщо потрібно, завантажте

Ці матеріали допоможуть вам оцінити свої знання та виявити слабкі місця. Для покращення навичок аудіювання дуже рекомендується перегляд іспанського телебачення. Спілкування з носіями мови дозволить отримати відмінну практику та покращить вашу розмовну мову. На самостійну підготовку до іспитів може піти досить значний час, але якщо звернутися за професійною підтримкою, цей час можна значно скоротити. У цьому вам можуть допомогти наші викладачі, які мають досвід підготовки до DELE, знайомі зі структурою іспиту та знають усі «підводні камені».

Espanita — курси іспанської мови, які нададуть вам підтримку в підготовці до цих непростого, а часом навіть доленосного іспиту. У нас ви отримаєте необхідну мовну практику для успішного складання DELE.

З нашою підтримкою Diploma de Español como Lengua Extranjera буде ваш!

З нашою підтримкою Diploma de Español como Lengua Extranjera буде ваш!

Адреса в Україні де складають іспит DELE

Канцелярія посольства Іспанії


 • Час работи:

  Пн–Пт з 08:00 до 15:30
  Крім офіційних свят в Іспанії

 • Прийом відвідувачів: з 09:00 до 14:30