Індивідуальне навчання on-line

Індивідуальне онлайн навчання в школі іспанської мови Espanita - це продуманий до дрібниць та персоналізований підхід до освоєння мови, він має безліч переваг, які роблять його надзвичайно ефективним для студентів, які прагнуть вивчити іспанську. Однією з головних переваг є індивідуальний підхід, який допомагає кожному студенту досягти своєї мети швидко та весело.

Програма навчання адаптується до індивідуальних цілей, потреб і рівня знань, дозволяє студентам вибирати гнучкий графік занять, допомагає студентам швидше опановувати матеріал і звикаючи до мови викладача, що сприяє розвитку вимови та розумінню іспанської мови.

  • Будь-яка кількість академічних годин
  • Найкращі викладачі
Подивися відео

Переваги
індивідуального on-line навчання в Espanita

 

Переваги індивідуального (персонального) онлайн навчання - зображено учня, поруч ноутбук на якому вчитель іспанської мови проводить заняття, а навколо картинки: годинника, календаря, портфеля... інші іконки які показують переваги навчання з репетитором особисто


✔ Висока ефективність

Усі викладачі з великим досвідом, забезпечують високий рівень ефективності у вивченні іспанської мови. Наші викладачі та наші студенти найкращі в Україні. І викладачі, і студенти, регулярно бувають в Іспанії, покращують свої навички не лише з вивчення мови, а й занурюються в неймовірну іспанську культуру, яку ми обожнюємо і якою ділимося. Всі викладачі досвідчені професіонали, які складаючи індивідуальну програму саме для вас врахують всі ваші побажання, зможуть підтримати вас у вашому прагненні вивчити іспанську мову. В дружній атмосфері проводячи уроки онлайн, порадять відповідні способи запам'ятовування нових слів і складних правил граматики. З нами ви не будете боятися, що не подужаєте іспанську мову. Нові горизонти чекають на вас!

 

✔ Мотивація та індивідуальний підхід

Кожний студент отримує персоналізовані уроки, спрямовані на його конкретні завдання та індивідуальні потреби. Ці заняття схожі на уроки з репетитором іспанської мови, але ми це робимо більш професійно, відповідально та максимально персоніфіковано. 
Сприяємо мотивацію студентів через цікаві та актуальні відомості для підготовки до подорожей або співбесід на іспанській мові. 
Ми рекомендуємо не використовувати повноцінні заняття виключно з носієм вивчаючи курс А1 - для початківців. Довірте "старт" нашим викладачам, до речі ви можете освоювати курс як з російськомовним, так і вивчати іспаньку мову з викладачем, що вільно володіє співучою українською. У будь-якому разі, навіть на курсі А1, ви практикуватиметеся з нашими гостями з Іспанії або Країн Латинської Америки, але це будуть факультативні розмовні клуби, а не повноцінні заняття. ✔ А ось починаючи з В1 навіть повний курс онлайн з носієм принесе дуже високі результати. Таким чином ви отримаєте величезний досвід у спілкуванні й надалі вас не будуть бентежити вельми оригінальні особливості вимови та темперамент іспаномовних співрозмовників.

 

✔ Гнучкий графік

Надаємо гнучкі графіки для адаптації до робочих та особистих потреб студентів.
Можливість комбінувати роботу носія мови та українського викладача, забезпечуючи різноманітність навчального досвіду.

 

✔ Швидке опанування матеріалу та повільне проходження незрозумілих тем

Індивідуальний підхід дозволяє студентам швидше опановувати матеріал та зосереджуватися на незрозумілих темах. Розробляємо ефективні стратегії для вивчення граматики та лексики, використовуючи практичні приклади та цікаві вправи.

 

✔ Додаткові переваги

Гнучкість у виборі викладача та можливість переходу на групові заняття в будь-який момент.
Безкоштовні розмовні клуби, лексичні та граматичні класи для додаткової практики та удосконалення навичок.

 


Умови навчання:

  • Перше заняття сплачується разово
  • Надалі студент вносить оплату за 5 занять наперед
  • Заняття можна скасовувати чи переносити за 24 години
  • Заняття можуть бути по 60 хв, 90 хв або 120 хв
  • Можна сплатити скільки завгодно годин наперед і використовувати як абонемент
  • При оплаті від 20 години діє знижка 10%

 


Усі викладачі досвідчені професіонали, які складаючи індивідуальну програму саме для вас, врахують усі ваші побажання та зможуть підтримати вас у вашому прагненні вивчити іспанську мову. У дружній атмосфері порадять відповідні способи запам'ятовування нових слів і складних правил граматики.

З нами ви не будете сумніватися, що вивчите іспанську мову.
Здійсніть вашу мрію разом із нами.

Записуйтеся на пробний урок це безкоштовно!

ЗАПИСАТИСЯ

!!!ДО РЕЧІ, якщо вже Ви дочитали до кінця, ми готові надати вам ЗНИЖКУ* на перший місяць навчання онлайн і після пробного заняття розробимо індивідуальний план безкоштовно!!!
+38(063) 812-12-12,
+38(067) 219-98-75,
+38(066) 067-01-21

 


* - розмір знижки, умови та вартість навчання може змінюватись, - уточнюйте деталі у адміністраторів

Відгуки
про індивідуальне онлайн навчання.

Відгуків, насправді, дуже багато, час від часу ми додаємо нові.

Відгуки про приватні уроки ви можете надіслати на e-mail: cursos@espanita.com.ua.
Ми їх публікуємо лише з вашого дозволу та перевірки адміністратором.

 

✰ ✰ ✰ ✰ ✰ Віра. Індивідуальні заняття. Курс для початківців. А1-А2

Я беру 2 -3 заняття на тиждень по індивідуальній програмі. Уроки проходять в Zoom вже більше року, і вони мені дуже подобаються! Почати було легко. Займаюсь з Андрієм і досягла значного прогресу вже в перші місяці. Він чудовий і підлаштовує всі свої заняття зі мною під мій власний темп і потреби. Мені дуже подобається поєднання структурованих уроків та відкритої розмови. Я відчуваю себе набагато комфортніше, коли говорю, і моя вимова значно покращилася! Впевнена, що з дня на день заговорю вільно :)

✰ ✰ ✰ ✰ ✰ Олена. Індивідуальні уроки іспанської. Курс для середнього рівня.

Мій викладач Вікторія - неймовірна!!! Допомогла розробити навчальну програму відповідно до моїх знань та потреб. Кожне заняття проходить з нереальним позитивним настроєм та великою енергією. Я дійсно з нетерпінням чекаю кожного уроку. Дає цікаві домашні завдання і перевіряє їх швидко, тому ви повинні бути з нею пунктуальними та уважними. Дуже рекомендую! Muchas gracias!

✰ ✰ ✰ ✰ ✰ Тетяна. Індивідуальне онлайн навчання. Середній рівень

Уляна фантастичний викладач! Вона допомогла мені підготуватися до моєї ділової поїздки в Іспанію, і я з нетерпінням чекаю нових уроків з нею, щоб ще більше підвищити свій рівень! Заняття дуже ефективні, іноді складніші ніж я очікувала. Вона описує все чітко, жваво з безліччу прикладів. Вона мила і ввічлива. Уроки цікаві. Її досвід викладання очевидний, вона водночас підтримує, але змушує відчувати, що ви можете зробити краще! Це дуже мотивує.

✰ ✰ ✰ ✰ ✰ Валентина Іванівна. Індивідуальні заняття. Курс для початківців А1

Я точно не лінгвіст від природи, мені завжди було важко щось вчити і я завжди нервувала перед уроками, але Анастасія робить навчання легким, доступним і цікавим - тепер я з нетерпінням чекаю своїх уроків і дуже рекомендую її всім, хто починає вивчати іспанську мову. Вона вміє пояснювати складні речі - ПРОСТО. За терпіння та розуміння окрема дяка, дякі теми ми по 2 заняття "жували", а деякі пролітали як мить. Дякую! Дякую! Дякую!

Отримати додаткову інформацію про школу

Наш менеджер зв'яжеться з вами і відповість на всі питання, що вас цікавлять.

Передзвоніть мені