Інтенсивний вебінарний курс іспанської мови онлайн

Наша авторська розробка "Інтенсивний курс іспанської мови" підійде тим, хто готовий зануритися в іспанську мову з головою.

Прямо зараз доступний "Інтенсивний вебінарний курс (рівень А2)"

Інтенсивний та інформативний онлайн-курс для вивчення іспанської мови на рівні А2. В основі курсу — 20 відеоуроків, записаних професійним викладачем, тривалістю 110-120 хв. кожен, а також насичений комплект домашніх завдань з ключами для самоперевірки.
Ми проводимо цей курс на постійній основі online. Уточнюйте у адміністраторів дату наступного старту наступної групи.

 • 20 відеоуроків
 • Авторський курс для початківців
Подивися відео

Комплексний підхід, професіоналізм і напрацьований досвід -
це наші головні переваги.

Ми не будемо вас обманювати і говорити, що іспанська - це дуже легко і її можна вивчити за тиждень, але ми знаємо як досягти Вашої мети в максимально короткий термін.
Запишіться на пробний онлайн урок - БЕЗКОШТОВНО!

Хочу пробний урок


 

Інтенсивний вебінарний курс (рівень А2)

 

Інтенсивний та насичений онлайн-курс для вивчення іспанської мови на рівні А2.
В основі курсу20 відеоуроків, записаних професійним викладачем, тривалістю 110-120 хв. кожен, а також комплект домашніх завдань з ключами для самоперевірки.

Курс доступний у двох форматах: 

Варіант 1 «Базовий» — самостійна робота з курсом без часових обмежень (у закритому Телеграм-каналі).

Варіант 2 «Розширений» — проходження курсу на платформі Google Classroom впродовж 10 тижнів під наглядом викладача, що надає постійний зворотний зв’язок (набір відбувається 1-2 рази на рік).

Передзвоніть мені


Зміст курсу

зображено приклади застосування різних фраз на іспанській мові

На курсі опрацьовуються наступні граматичні теми:

 • три минулі часи;
 • деякі перифрази: empezar a, dejar de та volver a + infinitivo;
 • повелительное на;
 • герундій (estar + gerundio);
 • контраст ser/estar;
 • вищий та найвищий ступінь порівняння прикметників;
 • прислівники на -mente;
 • займенники прямого й непрямого додатка (lo, la, los, las, le, les).

Серед лексичних тем:

 • як описувати місця та людину;
 • фізичний та емоційний стан;
 • частини тіла, хвороби та лікування;
 • ресторан, продукти та ринок;
 • погода, клімат і природа;
 • навчання та працевлаштування;
 • етапи життя людини;
 • домашні обов’язки;
 • музика, танці й дозвілля;
 • спорт та фізична активність тощо.

 

Відгуки
про інтенсивний вебінарний курс.

Їх, насправді, дуже багато.

Відгуки ви можете надіслати на e-mail: cursos@espanita.com.ua.
Ми їх публікуємо лише з вашого дозволу та перевірки адміністратором.

✰ ✰ ✰ ✰ ✰ Андрій. Інтенсивний вебінарний курс для початківців. А1-А2

Це дуже крутий сильний курс, на якому вже починаєш розмовляти та розуміти іспанців. Все якось легко та цікаво. Андрій супер-викладач знає кучу фішок, нюансів, тонкощів та подає це в такій цікавій манері. Дякую за курс та чекаємо на Б1.

✰ ✰ ✰ ✰ ✰ Kateryna Babych. Онлайн вебінарний курс для початківців. А2

Дуже рекомендую цей курс. Пройшла курс безкоштовних вебінарів А1 і вирішила йти далі на А2. Ні разу не пошкодувала, що взяла розширений пакетА2, рекомендую саме його. Відчуття, що ти присутній на лекціях прямо) і фідбек від викладача дуже крутий, відразу видно що людині подобається, те що вона робить - це про Андрія, такого класного викладача знайти це велика радість❤️

✰ ✰ ✰ ✰ ✰ Альона. Вебінарний on-line курс (розширений пакет). А2

Щойно закінчила онлайн курс А2 (розширений пакет) і вже не можу дочекатися В1! Дуже якісно, зрозуміло, насичено! Що важливо, є зворотній зв'язок від викладача - відповідь на будь які питання по темі до ступеня "поки остаточно не зайде в голову))" Для мене дійсно якісний стрибок вгору, Вже зараз можу пояснити іспанською мовою, що мені потрібно і розумію, що мені кажуть., Тобто іспанська з "білого шуму" перетворилась на досить цікаву мову) На 200% рекомендую курс!!!

✰ ✰ ✰ ✰ ✰ Надія. Вебінарний курс онлайн (розширений). А2

Я проходила в розширеному пакеті - максимально задоволена форматом. Зручно, що можеш дивитися в будь-який час при цьому багато практики: й письма, й говоріння, й граматики. Андрій - чудовий викладач! Дуже доступно пояснює, дає розгорнутий зворотній зв'язок, швидко відповідає на всі можливі питання. Бажаю всім гарних результатів та задоволення у вивченні мови. Ставлю величезну вподобайку - рекомендую із задоволенням.

✰ ✰ ✰ ✰ ✰ Валерія. Онлайн вебінарний курс для початківців з нуля. А2

Я тільки закінчила цей курс і хочу дуже подякувати за нього Еспаніті й Андрію! Було дуже цікаво, доступно, зрозуміло, часом кумедно їз жартами. А головне, тепер я розумію іспанців значно краще і навіть вже ходила з подругою до лікаря, щоб допомогти їй перекладати щось) Так ось вам що, мій рекомендасьйон!!!

✰ ✰ ✰ ✰ ✰ Ulyana. Інтенсивний вебінарний курс для початківців. А1-А2

Закінчила А2 курс розширеного пакету. Якщо коротко, то я у захваті! Андрій дуже крутий викладач, з гумором, інколи суворо (що плюс), дуже доступно і чемно. Хоч я дивилася курс у записі, але Андрій наче читав мої думки і тут же відповідав на питання у своїх лекціях. Завжди був у доступі, давав відмінні коментарі (інколи довші, ніж самі завдання), ділився культурними порадами. Хоч у голові я досі відміняю дієслова і думаю про підходящий артикль, але більше не боюся спілкуватися з місцевими на базовому рівні. ¡Muchas gracias! Чекаю на оголошення В1 в такому самому форматі;)

✰ ✰ ✰ ✰ ✰ Ju Ju. Вебінарний онлайн курс іспанська для початківців. Інтенсив.

¡Hola a todos! Хочу виразити величезну подяку Андрію і школі за шалено цікаве навчання! Цей курс настільки насичений, що іспанці дуже дивуються, коли я кажу, що вчу мову лише кілька місяців") Звісно, це базовий рівень, але мені вже вистачає навіть на невеликі політичні дебати з місцевими)). Брала спочатку курс А1 у базовому пакеті, йшла самостійно і доволі повільно, потім ще не дійшовши до кінця, долучилась до наступного потоку вже у розширеному. Зворотній зв'язок - це звісно game changer - Андрій викладач від бога, вебінари такі, що ані на секунду не занудьгуєш. А можливість ставити питання і отримувати додаткові пояснення дуже цінна, я з коментарів Андрія здобула інформації, якої б вистачило на ще один двогодинний вебінар. Тому продовжуватиму далі йти з Еспанітою на рівень В1, можливо знову спочатку самостійно, а може зважусь одразу йти у темпі групи.

Отримати додаткову інформацію про школу

Наш менеджер зв'яжеться з вами і відповість на всі питання, що вас цікавлять.

Передзвоніть мені