Діана Добровольська

Мабуть, кожен із нас ще змалечку уявляв себе дорослим і мріяв стати кимось у майбутньому. Ледь переступивши поріг школи, скільки себе памʼятаю, я мріяла бути на місці моєї вчительки і так само, як і вона, мати здібності пояснювати все і всім.

Підростаючи, я рідко думала про свої дитячі мрії. У потоці рутини ми часто збиваємо самі ж себе з того шляху, куди тягне душа. Вступивши до університету на спеціальність міжнародних економічних відносин, я і гадки не мала, що, обравши іспанську додатковою іноземною мовою, моє життя зміниться на 180 градусів…

Я «закохалась» у цю мову з першої секунди її вивчення. І за кілька років я знаходжусь тут, в серцевині її існування, в Королівстві Іспанії, і маю можливість щоденно проживати життя серед носіїв тієї мови, яка одного дня підкорила моє серце і досі підкорює його з кожним днем все більше. Володіння іспанською мовою, безумовно, дає крила, адже надає безліч варіантів для росту і розвитку, будучи однією з найпоширеніших мов світу.

Та особисто для мене жодні знання не зрівняються з можливістю передавати їх іншим. Ніщо не дає мені стільки натхнення, як розуміння того, що я маю можливість показати увесь світ іспанської мови й культури іншим. Завжди кожного запевняю, що не варто боятись труднощів і помилок, бо за усіма цими страхами стоїть найцінніше - вільне володіння і розуміння іспанської мови, що відкриє для кожного із вас тисячі дверей можливостей реалізації в цьому житті.

Процес вивчення мови потребує зусиль і наполегливості, але я з впевненістю можу стверджувати, що те, яким цікавим і захопливим він може бути, робить його значно легшим і ефективнішим. І я з радістю готова вам показати його саме таким!

  • НУ Львівська політехніка (Львів), спеціальність "Міжнародні економічні відносини"
  • B2

Розклад занять (Діана Добровольська)